Promocje
Szlafrok Dalia Ophelia
Szlafrok Dalia Ophelia
209,00 zł 104,50 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
DOTYKAM=WYGRYWAM

 

 

Poznaj swoje piersi, pokochaj je i zadbaj o ich zdrowie.

 

 

O kampanii

W tym roku obchodzimy 10. jubileuszową edycję kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. Od samego początku organizowana jest ona z inicjatywy Izabeli Sakutovej, międzynarodowej ekspertki brafittingu i prezeski Fundacji Wsparcie na Starcie, przy wsparciu bieliźnianej marki Panache, specjalizującej się w produkcji jakościowych biustonoszy, dostępnych w szerokiej skali rozmiarowej.

Celem kampanii Dotykam=Wygrywam jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.

Promowanie regularnego samobadania piersi

Rak piersi w Polsce jest na pierwszym miejscu wśród nowotworów u kobiet. Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, iż w 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło.

Dlaczego? Pierwszym powodem jest zbyt późne wykrycie nowotworu. Choroba wykryta we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Według specjalistów najlepszym sposobem na wczesne wykrycie nowotworu jest dokładne poznanie własnych piersi i comiesięczne samobadanie. Niestety poprawnie i regularnie wykonuje jedynie 16 proc. kobiet! Mężczyzn nie omija ten problem. Też są w grupie ryzyka.

reCYCling

Co roku kampania Dotykam=Wygrywam nie toczy się tylko w mediach. To przede wszystkim edukacja kobiet w ponad 170 profesjonalnych sklepach brafittingowych na terenie Polski, które w październiku organizują uświadamiające spotkania stacjonarne i online, budujące zdrowe nawyki dbania o piersi, promujące zbiórkę biustonoszy tzw. reCYClingu.

Noś dobrze dopasowany biustonosz

Brafitting, czyli dobór biustonosza do indywidualnych kształtów i potrzeb ciała kobiety jest ważny zarówno dla zdrowia, komfortu funkcjonowania i samopoczucia.

 

Marka Panache wierzy, że dobrze dopasowany biustonosz

podniesie nie tylko biust, ale

i pewność siebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl